Carica
X-WOYZ
    Регистрация

Регистрация

Зарегистрироваться

 • Отслеживайте статус Вашего заказа.
 • Будьте в курсе последних новинок.
 • Участвуйте в акциях и спец. предложениях.
 • Получайте дополнительные скидки.

Правильний догляд за курткоюБудь-який одяг прослужить вам довго, якщо ви будете грамотно і регулярно доглядати за ним. Не є винятком і куртки з «плащівки». Верхній одяг, який ми носимо в осінньо-зимовий період, перш за все, має бути повністю висушений. Щоб під час сушіння виріб не прим'явся, його рекомендується повісити на плечики.

Необхідно кілька разів на місяць чистити куртку згідно з правилами догляду за тканиною, з якої виконана модель.

Верхній одяг із синтепоновим утеплювачем можна прати в пральній машині при 30 градусах, виставивши режим «делікатного прання». Такі куртки навіть можна прасувати, але тільки з внутрішньої сторони. Однак праска гарячою не повинна бути, краще виставити температуру на мінімум.

Куртку на основі пуху (пуховик) не рекомендується часто піддавати пранню. Адже під час прання пух зазвичай збирається в грудочки, які потім складно розправити. Краще прати пуховик вручну за 30-40 градусів. Потім виріб потрібно якнайшвидше висушити. Заборонено сушити куртку на нагрівальних приладах (батареї, електронагрівачі тощо). Найкраще покласти пуховик на рівну поверхню без потрапляння сонячних променів.

І запам'ятайте, що тільки грамотне та регулярне чищення верхнього одягу забезпечить комфорт та привабливий зовнішній вигляд надовго.   мы ответили на ваш вопрос?


  НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЧТО ИЩЕТЕ?

  Отмена заказа

  Для отмены заказа необходимо связаться с Вашим менеджером
  Пересчет корзины оптовикаЦены на товар были пересчитаны