Carica
X-WOYZ
    Реєстрація

Авторизація через соціальні мережі:

Реєстрація

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

  • Відстежуйте статус Вашого замовлення.
  • Будьте в курсі останніх новинок.
  • Беріть участь в акціях та спец. пропозиціях.
  • Отримуйте додаткові знижки.

Догляд за кашеміровим пальтоЯкісне пальто має бути виготовлене з теплого та м'якого матеріалу, який зберігатиме тепло та не пропускатиме холодне повітря. Найкраща основа для такого матеріалу – це вовна.

Проте вовняне пальто потребує особливого догляду. Щоб річ надовго зберегла свій привабливий зовнішній вигляд, необхідно дотримуватися певних правил.

  • Не слід піддавати виріб частому хімічному чищенню. Якщо на поверхні пальта з'явилася невелика пляма, потрібно спробувати вивести її в домашніх умовах. Більшість плям можна прибрати за допомогою звичайного мильного розчину. Щоб після чищення не утворився «ореол», пляму слід виводити від країв до центру. Якщо пляма стара і милом не виводиться, видалити її можна за допомогою хімічних розчинів.
  • Перед тим, як прати пальто, обов'язково вивчіть рекомендації щодо догляду, зазначені на етикетці виробу. Найчастіше пальто з вовни переться вручну, при цьому температура води не повинна перевищувати 30 градусів. Віджимати виріб не рекомендується. Також можна прати пальто в машині на режимі "Ручне прання". Потім пальто потрібно повністю висушити. Помістіть виріб на плечики та повісьте у добре провітрюваному приміщенні. 
  • Прасують пальто з виворіту. При цьому рукави та плечі виробу повинні бути вологими. Прасувати потрібно до повного просушування. Передню частину пальта прасують через зволожену тканину. Після прасування виріб має кілька годин повисіти на плечиках до того, як його одягнуть.
  • Рекомендується періодично чистити поверхню пальта спеціальною щіткою для одягу. Вона збере пил, ворс та шерсть від домашніх тварин, тим самим надавши виробу свіжішого та привабливішого вигляду.
  • Зберігати вовняне пальто в шафі слід у спеціальному чохлі, так, щоб воно не стикалося з іншим одягом. Виріб повинен висіти на плечиках, щоб під час літнього періоду він не втратив форму.

Правильний догляд пальта забезпечить довгий термін служби виробу та збереже його привабливий зовнішній вигляд.МИ ВІДПОВІЛИ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ?


НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ?

СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

ДЛЯ СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НЕОБХІДНО ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВАШИМ МЕНЕДЖЕРОМ
Пересчет корзины оптовикаЦены на товар были пересчитаны